Gdzie spędzić czas:

Powrót...

Plac zabaw na os. Ogrody

Największy plac w Ostrowcu

 
Z dziećmi w każdym wieku można spędzić ciekawie czas na placu zabaw na os. Ogrody. Obecnie jest to największy plac zabaw w Ostrowcu, i to w bardzo dobrym stanie technicznym. Znajduje się w centralnej części miasta.

Znajdziemy tam kilka piaskownic, huśtawki, zjeżdzalnie, karuzele, tory przeszkód, drabinki i wiele innych atrakcji. Jest małe utwardzone boisko z koszem oraz maszyny do ćwiczeń siłowych (np. stepery), które upodobały sobie szczególnie osoby starsze. Obok znajduje się boisko trawiaste, na którym w przeszłości rozgrywano mecze "turnieju piłkarskiego Ogrody" (obecnie rozgrywki na Orliku).

Całość okala zadbany teren zielony z krzewami i drzewami, w cieniu których można się schować.

Jest dużo ławek i stołów, przy których pociechy mogą się w spokoju pożywić, a rodzice poczytać gazetę, książkę.

W godzinach popołudniowych przy sprzyjającej pogodzie plac tętni życiem. Zabawie oddają się zarówno maluszki, jak i starsze dzieci. Ciekawe miejsce, gdzie możemy wyjść z dziećmi i znajomymi. Podczas zabawy dzieci , możemy porozmawiać o trudach ich wychowania.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze i lodziarnia, a więc pobyt na placu można uatrakcyjnić smakołykami. Przy placu znajduje się również parking, na który można dojechać od ul. Radwana.

Galeria:
Czytany: 7014 raz(y)   Dodany: 2010-01-19 13:10:46 przez MAcSi   Aktualizacja: 2010-01-19 21:10:38

Komentarze:

  ~
   
2011-07-05 17:37:15 ~Gość
dzieciaki siedzą na terenie placu zabaw w pełnym słońcu :( szkoda że nikt o tym wcześniej nie pomyślał
a poza tym pełno śmieci, niedopałków, itp. niestety spora część tych atrakcji dla dzieci jest już uszkodzona
  Redakcja nie odpowiada za treść wypowiedzi.
<<<   v   >>>  

Zobacz miejsca:

Informacje dodatkowe:

Lokalizacja:
os. Ogrody, pomiędzy blokami
dojazd od ul. Radwana
 
Dział w przygotowaniu i rozbudowie. Jeśli znasz jakieś miejsce gdzie można spędzić czas, a nie ma go na naszej liście, napisz do nas na macsi@wp.pl - dodamy je.

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 210       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij