Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2017-12-11 11:21:00

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Orlik Ogrody

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę po Sylwestrze spotkamy się na boisku piłkarskim Orlik Ogrody, by przywitać nowy rok na sportowo. 7 stycznia 2018 roku o godzinie 10 rozpocznie się dziewiąta edycja Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii Open o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników (drużyny występują w 6 osobowym składzie, w tym bramkarz).
Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Akces gry można zgłosić również telefonicznie (41 2475517). Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 3 stycznia 2018r. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 stycznia o godz. 14 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmują miejsca I-III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.
Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Pliki do pobrania: Regulamin | Formularz zgłoszenia [ .doc | .pdf ]

/MOSiR O-c/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 2698 razy,
ostatnio: 2018-10-22 12:50:30

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 169       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij